Vojtěch Pečený
Vojtěch Pečený

mandolíny
dobra - opravy
reference
hudební aktivity
fotogalerie
odkazy
o mne
kontakt

Vojtěch Pečený

 

Dobra a opravy nástrojů

dobro

Rezofonická kytara "Dobro"

Minulým rok jsem na otázku Lukáše Mayera z Nové sekce, jestli jsem schopen vyrobit i dobro, odpověděl kladně. Nevím, jestli to bylo pod vlivem rumu, kterej jsem spolu popili anebo jsem to chtěl zkusit, ale nástroj jsem vyrobil. …..

Dodávka: Je jasné, že pokud mám nějaké dobro již postaveno a je o něj zájem, je možné jej dodat ihned. Jinak zakázku jsem schopen dle přání zákazníka splnit do třech týdnů až měsíce.

Cena: od ……..


Opravy akustických strunných nástrojů

Protože mandolíny a jiné akustické dřevěné nástroje nejsou, jak už je vidno z jejich označení, ze železa, občas se jejich majitelům podaří udělat z nástroje nemocničního pacienta. A co bych byl výrobce hudebních nástrojů, abych se o takové pacienty nepostaral. Opravuji veškeré dřevěné strunné nástroje - kytary, dřevěné části banji, kontrabasy, housle a samozdřejmě mandolíny….

Dodávka: Délka opravy se odvíjí od její složitosti a náročnosti na materiál. Jsem schopen zajistit opravu do týdne. Ten lak prostě musí chvíli schnout ;o)))

Cena: se odvíjí od zásahu do nástroje, náročnosti opravy a také dohodě s majitelem nástroje.

ukázka oprav ukázka oprav ukázka oprav ukázka oprav ukázka oprav ukázka oprav ukázka oprav ukázka oprav ukázka oprav ukázka oprav ukázka oprav ukázka oprav ukázka oprav ukázka oprav ukázka oprav ukázka oprav